Karnawał 2023

Karnawał to niewątpliwie czas zabawy i radości. Dlatego po ciężkiej pracy w I półroczu nauki uczniowie jak najbardziej zasłużyli na dobrą rozrywkę w postaci Dyskoteki Karnawałowej, która odbyła się 16 lutego. Motywem przewodnim tegorocznej dyskoteki była MASKA. Niektórzy przyozdobili twarze przepięknymi maskami. Aż trudno było odgadnąć, kto się za nimi kryje! Nie zabrakło tradycyjnych już dla naszej szkoły tańców: belgijki, kaczuszki. Uczniowie pokazali, że potrafią się dobrze bawić. W trakcie dyskoteki odbyło się losowanie szczęśliwych numerów. Na wybranych czekała nagroda - niespodzianka! Cztery godziny fantastycznej zabawy upłynęło w mgnieniu oka i jak zawsze żal było kończyć, dlatego już teraz z niecierpliwością czekamy na kolejną dyskotekę.

foto: Antonina i Maja Giejko