Gminny Turniej Wiedzy Pożarniczej.

Kilkunastu uczniów szkół podstawowych oraz ponadpodstawowych z terenu gminy Błaszki wzięło dziś udział w eliminacjach  gminnych Turnieju Wiedzy Pożarniczej. Naszą szkołę reprezentowali: w kategorii młodszej - Wiktoria Olejniczak, Łukasz Chorąziak i Adam Ludwicki a w kategorii starszej Zofia Kopeć, Cezary Janiak i Tymoteusz Lesiewicz. Do etapu powiatowego  awansowało po dwóch najlepszych uczestników w poszczególnych kategoriach wiekowych. W kategorii młodszej awans wywalczyli Łukasz Chorąziak i Adam Ludwicki a w kategorii starszej Zofia Kopeć. Najlepsi zawodnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy i nagrody rzeczowe.  Etap powiatowy turnieju odbędzie się 24 marca w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Sieradzu. Zwycięzcy awansują do etapu wojewódzkiego.