Konferencja "Działajmy Razem".

15 marca 2023 r. - odbyła się w naszej szkole konferencja w ramach obchodów Dnia Bezpiecznego Internetu pod hasłem „Działajmy razem”. Spotkanie adresowane było do uczniów klas 6 – 8 i miało na celu podkreślenie współdziałania w dbaniu o cyfrowe bezpieczeństwo dzieci i dorosłych. Podczas spotkania poruszono 3 tematy: odpowiedzialność karna, uzależnienie oraz bezpieczne bankowanie. Prelegentami na naszej konferencji byli: Przedstawiciele Banku Spółdzielczego w Błaszkach – p. Elżbieta Krzywik , Karolina Matusiak, Maciej Krążyński, p. Joanna Perek – Troczyńska - policjantka oraz p. Małgorzata Wagan – pedagog szkolny.

Warto zapamiętać, że kwestią wpływającą fundamentalnie na poziom bezpieczeństwa jest świadomość nas – użytkowników, dotycząca potencjalnych zagrożeń oraz własnych podatności. Dziękujemy wszystkim za przygotowanie i udział w wydarzeniu.