Koszykarskie zmagania

W dniu 2 marca 2023 roku w naszej szkole, odbył się Rejonowy Turniej Piłki Koszykowej dziewcząt i chłopców. W zmaganiach dziewcząt i chłopców zwyciężyły drużyny naszej szkoły pokonując drużynę SP ROSOSZYCA i awansowały do rozgrywek powiatowych. Zespół chłopców swój turniej rozegrał w dniu 3 marca w Sieradzu ulegając drużynie SP Klonowa i ostatecznie zajmując trzecie miejsce.

Naszą szkołę reprezentowali : J. Stolarczyk, P. Polowczyk, F.  Chudzicki, J. Lamecki, R. Pawlak, F. Pawlak, F. Pawlik, T. Karski, T. Królak, N. Nowak, J. Posiewała.

Drużyna dziewcząt swój turniej rozegrała w dniu 6 marca 2023 roku. W pierwszym meczu pokonały SP Burzenin 17: 6, a w drugim meczu uległy SP 4 Sieradz 18 :10. Zespół dziewcząt zajął drugie miejsce w tym turnieju.

Naszą szkołę reprezentowały: O. Polewska, A. Dominiak, N. Jaśkiewicz, M. Perek, M. Giejko, A. Giejko, A. Kwiatkowska, E. Semkir, A. Zdanek, S. Pawlak.