Szkoła Podstawowa im. Stanisława Staszica w Błaszkach

Ustawienia

  • Kalendarium

    Niedziela, 2024-06-16

    Imieniny: Aliny, Anety

Podziękowanie dla Pani Wioletty Przybylskiej

13 października odbyła się uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej podczas której, cała społeczność szkolna, dziękowała Pani Wioletcie Przybylskiej za jedenastoletnią pracę i przewodniczenie Radzie Rodziców naszej szkoły.

Pani Wioletta przez wszystkie te lata, przy wsparciu rodziców i nauczycieli, zabiegała m.in. o poprawę warunków nauki w szkole, doposażenie sal lekcyjnych w nowe meble oraz pomoce dydaktyczne. Kiedy pojawiła się możliwość wykorzystania budynku po gimnazjum na cele edukacyjne, bez wahania zainicjowała zbiórkę podpisów pod prośbą o możliwość korzystania z niego przez uczniów naszej szkoły.  Była głosem uczniów, rodziców i często nauczycieli, mając zawsze w sercu dobro uczniów i szkoły. 

Dziękujemy za wieloletnią, owocną, pełną poświęcenia pracę w Radzie Rodziców Szkoły Podstawowej im. Stanisława Staszica w Błaszkach. Dziękujemy za zaangażowanie oraz znakomitą atmosferę wspólnych działań na rzecz naszej szkoły.

W uroczystości udział wzięli  rodzice zasiadający w roku szkolnym 2023/2024 w prezydium Rady Rodziców: Tomasz Sobczyk, Adam Polowczyk oraz Monika Pogorzelec.

 

 

Foto: Przemysław Pacholski