Międzyszkolny Turniej Piłki Nożnej

20 czerwca br. na boisku „Orlik” w Błaszkach odbył się Międzyszkolny Turniej Piłki Nożnej, do którego organizator (SP Błaszki) zaprosił Szkołę Podstawową z Kalinowej oraz Szkołę Podstawową z Gruszczyc. Oprócz symbolicznego pucharu zwycięska drużyna zostanie zaproszona do nagrania odcinka z Krzysztofem Justyńskim „Justek Freestyle” i jego drużyną.

I miejsce w turnieju zajęła Szkoła Podstawowa im. Stanisława Staszica w Błaszkach

II miejsce Szkoła Podstawowa im. Stanisława Moniuszki z Kalinowej

III miejsce Szkoła Podstawowa im. Św. Jana Pawła II z Gruszczyc

Naszą szkołę reprezentowali:
Pawlak Filip, Karski Tomasz, Pawlik Filip, Niedźwiedź Filip, Stolarczyk Jakub, Polewska Olga, Jaśkiewicz Nadia, Lamecki Jakub

Turniej zrealizowano w ramach Błaszkowskiego Budżetu Obywatelskiego.

O godzinie 11.30 został rozegrany mecz Uczniowie & Rodzice i Nauczyciele.
Tradycyjnie żegnamy w ten sposób naszych sportowców, którzy reprezentowali szkołę przez wszystkie lata nauki. Po zaciętym spotkaniu Drużyna Rodziców i Nauczycieli pokonała Drużynę Uczniów 7-5.

W drużynie uczniów zagrali:

Kacper Osetek, Wiktor Olejniczak, Piotr Piórkowski, Marcel Pawlak, Michał Ślusarski, Jakub Borkowski, Oliwier Staszak, Remigiusz Pluta, Adam Stępień

W drużynie Rodziców & Nauczycieli zagrali:

Tomasz Dolatowski, Mariusz Gostyński, Dariusz Majewski, Kamil Krzemiński, Przemysław Sibiński, Grzegorz Grabowski, Andrzej Woźniak, Szymon Pawlak, Krzysztof Konewka