Błaszkowski Budżet Obywatelski 2023

Błaszkowski Budżet Obywatelski, to ogromna szansa dla naszej szkoły na pozyskanie dodatkowych środków na jej modernizację i rozwój.

Nasz propozycja zadania "Zakup szafek uczniowskich dla Szkoły Podstawowej im. Stanisława Staszica w Błaszkach" została zakwalifikowana i będzie można oddać swój głos na ten projekt.

Ze względu na wymagania formalne i w związku z tym, że wpłynęły tylko trzy propozycje zadań, w tym roku oddajemy głosy tylko na te zadania. Głosowanie nad projektami do Błaszkowskiego Budżetu Obywatelskiego 2023 odbędzie się w dniach od 3 do 7 października 2022 roku w godz. 7:30 do 15:30 w Urzędzie Miejskim w Błaszkach w Referacie Inwestycji i Zamówień Publicznych pok. nr 9. Karty do głosowania będą dostępne na stronie internetowej www.blaszki.pl oraz w Urzędzie Miejskim w Błaszkach w pokoju nr 9. oraz w sekretariatach szkoły.

Uprawnionym do głosowania jest każdy mieszkaniec Błaszek, który ukończył 13 lat. Na karcie do głosowania należy podać swoje imię i nazwisko, wpisać numer PESEL i złożyć czytelny podpis.

Liczymy na Państwa.