Międzynarodowy Dzień Kropki

15 września bieżącego roku po raz pierwszy w naszej szkole klasy 1-3 obchodziły Międzynarodowy Dzień Kropki (International Dot Day).        Dzień Kropki to radosne święto talentów, kreatywności, radości, optymizmu i wspólnej zabawy. Uczniowie poznali Vashti bohaterkę książki Petera H. Reynoldsa „Kropka”,  która stała się symbolem drzemiących w dzieciach ukrytych talentów. Tego dnia uczniowie ubrani w „kropki” wykonywali prace plastyczne, rozwiązywali zagadki i zadania z „kropką” , grali w gry i brali udział w  zabawach ruchowych czy krótkim pokazie mody. Ponadto wykonano dużo pamiątkowych zdjęć w foto budce. Prace plastyczne z przewodnim motywem KROPKI zostały wystawione na szkolnym korytarzu, tworząc  piękną wystawę.