Międzyszkolny Konkurs Matematyczny „Mistrz Tabliczki Mnożenia"

25 października 2022 r. w Szkole Podstawowej w Kalinowej odbył się III Międzyszkolny Konkurs Matematyczny „Mistrz Tabliczki Mnożenia”.
W konkursie wzięli udział uczniowie z pięciu szkół naszej gminy. Uczestnicy rywalizowali w dwóch kategoriach wiekowych: klasy V-VI oraz klasy VII-VIII. Uczniowie rozwiązywali zadania w języku polskim oraz angielskim. Naszą szkołę reprezentowali: Adam Ludwicki, Lena Kubiak, Antonina Giejko, Maja Giejko.

W kategorii klas VII-VIII Mai Giejko udało się wywalczyć miejsce II , natomiast Antonina Giejko zajęła miejsce III. W kategorii „Mistrza Tabliczki mnożenia” – w języku angielskim: (kl. V-VI),  Adam Ludwicki zajął II miejsce a Lena Kubiak- III miejsce, Maja Giejko – III miejsce (kl. VII-VIII).

Wszystkim uczniom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.