Zawiadomienie

Z głębokim smutkiem i żalem zawiadamiamy o śmierci Pana Zdzisława Lisiaka – lubianego nauczyciela, wychowawcy, kolegi, przyjaciela.

Pan Zdzisław Lisiak pracował w naszej szkole w latach 1959 - 1989. Od roku 1989 pełnił funkcję dyrektora Szkoły Podstawowej w Domaniewie. Będąc na zasłużonej emeryturze od roku 1991, miał kontakt ze szkołą i uczniami pracując na zastępstwie (1993 - 1995). Pan Zdzisław pozostanie na zawsze w pamięci wdzięcznych uczniów, rodziców i nauczycieli. Rodzinie składamy wyrazy współczucia.

Msza Święta pogrzebowa zostanie odprawiona w sobotę 19 listopada o godzinie 13.00 w Kościele Parafialnym w Błaszkach, po której trumna z ciałem spocznie na cmentarzu parafialnym w Błaszkach.

Dyrekcja, Rada Pedagogiczna, Pracownicy
oraz cała społeczność