Imieniny: Marka, Wiktoryny

Koduj z Gigantami – ,,RETROPROGRAMOWANIE” – bezpłatne warsztaty programistyczne dla dzieci i młodzieży w Polsce!

Trwają zapisy na Koduj z Gigantami – ,,RETROPROGRAMOWANIE” – największą akcję edukacyjną bezpłatnych warsztatów programistycznych dla dzieci i młodzieży w Polsce!

Wydarzenie wspierają MEN, GovTech, Janusz Cieszyński Sekretarz Stanu w KPRM ds. Cyfryzacji, NASK i ORE, Prezydent Miasta Sieradza - Pan Paweł Osiewała, Starosta Sieradzki – Pan Mariusz Bądzior oraz Wójt Gminy Sieradz – Pan Jarosław Kaźmierczak. Wraz z naszymi patronami honorowymi serdecznie zapraszamy Państwa uczniów do udziału w akcji.

1. edycja Koduj z Gigantami „RETROPROGRAMOWANIE”to cykl ogólnopolskich, bezpłatnych warsztatów z programowania dla uczniów szkół podstawowychponadpodstawowych, prowadzony przez najlepszych trenerów.

Warsztaty odbędą się stacjonarnie w Sieradzu przy ulicy Jana Pawła II 84L w dniach 11 – 12. 02. 2023r.

Tym razem tematem przewodnim będzie „RETROPROGRAMOWANIE”,

Dzięki wykorzystaniu wielu nowoczesnych środowisk programowania spróbujemy połączyć ze sobą świat dzieci i świat rodziców.

Warsztaty umożliwiają poznanie podstaw programowania w środowiskach takich jak:

Klasy 1-3 szkoły podstawowej: Scratch, Minecraft
Klasy 4-6 szkoły podstawowej: Scratch, App Invento
Klasy 7-8 szkoły podstawowej oraz szkoły ponadpodstawowe: C#, Python,C++

Aby wziąć udział w zajęciach, wystarczy indywidualnie zarejestrować się na stronie:

www.kodujzgigantami.pl

Zapraszamy wszystkich chętnych uczniów do udziału w naszych warsztatach - zarówno osoby, które dopiero rozpoczynają przygodę z programowaniem, jak również entuzjastów komputerów i nowych technologii.

Aby nie przegapić żadnych informacji zapraszamy do obserwowania nas
na Facebooku https://www.facebook.com/giganciprogramowania   i Instagramie https://www.instagram.com/giganciprogramowania

Giganci Programowania

www.giganciprogramowania.edu.pl/