Niedziela, 2024-05-12

Poniedziałek: 08.00 – 12.00
Środa: 07.30 – 15.30
          Piątek: 09.30 – 11.30

Rola psychologa w szkole jest niezmiernie istotna dla dobrostanu naszych uczniów. Jego głównym celem jest wspieranie dzieci i młodzieży w radzeniu sobie z emocjami, trudnościami szkolnymi oraz wszelkimi problemami osobistymi, które mogą wpłynąć na ich samopoczucie i osiągnięcia edukacyjne.

Pani Weronika Rojek jest dostępna dla uczniów potrzebujących wsparcia emocjonalnego, którzy mogą się do niej zgłaszać samodzielnie, lub być kierowani przez nauczycieli oraz specjalistów zatrudnionych w szkole. Potrzebę objęcia dziecka opieką psychologa mogą zgłaszać również rodzice i opiekunowie, kontaktując się z psychologiem przez dziennik elektroniczny.

Oprócz bezpośredniej pracy z uczniami, psycholog szkolny zapewnia również konsultacje dla opiekunów uczniów w sprawach dotyczących ich podopiecznych, po wcześniejszym ustaleniu terminu spotkania.