Rekrutacja 2020/2021

Szanowni Państwo
Zgodnie z Zarządzeniem nr7/20 Burmistrza Błaszek z dnia 17 stycznia 2020 r. w sprawie ustalenia harmonogramu czynności w postępowaniu rekrutacyjnym do szkół podstawowych prowadzonych przez Gminę Błaszki na rok szkolny 2020/2021 informujemy, że od 01.04 do 10.04 br. można składać wnioski o przyjęcie do Szkoły Podstawowej im. Stanisława Staszica w Błaszkach, wraz z dokumentami potwierdzającymi spełnienie przez kandydata warunków lub kryteriów branych pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym.

Ze względu na panującą w naszym kraju sytuację i wprowadzony stan epidemii, w celu zapewnienia bezpieczeństwa dajemy Państwu kilka możliwości złożenia takiego wniosku.

• Wypełniony wniosek należy dostarczyć do szkoły i wrzucić go do specjalnie w tym celu przygotowanej skrzynki znajdującej się przy wejściu.

• Można również wypełnić wniosek elektronicznie i przesłać na adres e mail szkoły. (podpis opiekunów/rodziców zostanie uzupełniony w późniejszym terminie)

• Wypełniony ręcznie i podpisany wniosek można zeskanować lub sfotografować i wysyłać na adres szkoły (wersja papierowa możliwie jak najszybciej powinna być dostarczona do szkoły)

W razie potrzeby i wątpliwości jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 12.00 pod numerem telefonu 43 829 22-25.

Dokumenty do pobrania w wersji PDF oraz edytowalnej DOCX