„DO HYMNU#ZOSTAŃ W DOMU”

Szanowni Dyrektorzy, Nauczyciele, Uczniowie i Rodzice,
pandemia koronawirusa wymusiła wiele zmian w życiu każdej osoby mieszkającej na świecie – w tym także dla nas Polaków. Przerwała również możliwość realizowania Konkursu DO HYMNU. Część ze szkół – ok 150, zostało już przesłuchanych. Niestety, pozostałe 150, ze względu na zawieszenie zajęć szkolnych nie mogło być przesłuchanych. Wiem jakie to jest przykre dla Was wszystkich. Ogromna praca, która została włożona w należyte przygotowanie do konkursowej prezentacji nie mogła być pokazana konkursowemu jury. Oczywiście stoję na stanowisku, że Konkurs jest zawieszony i powrócimy do jego kontynuacji, gdy tylko szkoły rozpoczną normalne zajęcia i warunki bezpieczeństwa zdrowotnego na to pozwolą.
Aby choć w niewielkim stopniu uhonorować dotychczasowe przygotowania – zarówno uczniów tych szkół w których komisyjne przesłuchania już się odbyły, jak również tych, do których komisje jurorskie nie zdążyły przyjechać, zachęcam uczniów i ewentualnie współ-domowników (rodziców, dziadków, rodzeństwo) do udziału w Konkursie „DO HYMNU#ZOSTAŃ W DOMU”. Oto link do pełnej informacji o Konkursie https://nck.pl/projekty-kulturalne/projekty/konkurs-do-hymnu/aktualnosci/zostan-w-domu-konkurs
Serdecznie zapraszam do udziału. Zwracam się do Nauczycieli muzyki, aby wykorzystali ten konkurs do pomocy chętnym uczniom z Państwa szkoły. Współpraca online będzie także niewątpliwą Państwa działalnością w ramach tzw. zdalnego nauczania, a włożona dotychczas praca w należyte nauczenie konkursowego repertuaru, na razie choć w takiej formie będzie mogła być zaprezentowana.
Z serdecznymi pozdrowieniami i nadzieją na szybkie kontynuowanie Konkursu DO HYMNU
Krzysztof Kozłowski
koordynator ogólnopolski