Konkursowy weekend majowy

Na zbliżające się dni, które są wolne od nauki, chcemy zaproponować wszystkim naszym uczniom  trzy konkursy. Uczeń może zgłosić jedną pracę w każdym z nich – udział oczywiście dobrowolny. Każdą pracę należy podpisać swoim imieniem i nazwiskiem (można również nadać pracy tytuł) i przesłać na adres k.konewka@edziennikblaszki.pl w temacie wiadomości wpisując KONKURS.

Na prace czekamy do  8 maja (piątek).

Wysłanie pracy na konkurs jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na opublikowanie jej na stronie szkoły: https://szkola.blaszki.pl/ i szkolnym  fecebooku.

Czekają nagrody.

1. „Biało-czerwona w obiektywie”.
To konkurs fotograficzny, w którym chcemy, byście uchwycili w obiektywie aparatu flagę biało – czerwoną w wyjątkowych sceneriach.(powiewające na wietrze w Waszych domach, na masztach lub wystawioną w oknach). Możecie w tym celu samodzielnie przygotować jakąś instalację artystyczną.

2. Konkurs literacki „Za czym tęsknię”
Czas w którym przyszło nam żyć i funkcjonować jest wyjątkowo trudny. Chyba nikt z nas nie przypuszczał, że kiedyś tak bardzo zatęsknimy za szkołą, przyjaciółmi i zwykłymi rzeczami, których nie potrafiliśmy docenić i  do których  nie przywiązywaliśmy uwagi.
Zachęcamy do spisania swoich refleksji i przemyśleń w formie: opowiadania, pamiętnika, listu, wiersza.  Napiszcie – za czym tęsknicie.
Pracę dostarczamy w wersji elektronicznej napisaną w dowolnym edytorze tekstu.

3. „Moja maseczka na czas epidemii”

Wszyscy mamy obowiązek poruszania się w miejscach publicznych w maseczkach. Wszystko wskazuje na to, że jeśli wrócimy do szkoły też będziemy musieli je nosić. Na rynku mamy dostępne różne maseczki, w różnych kolorach i wzorach. Chcemy byście to Wy zaprojektowali i przygotowali maseczkę w jakiej chcielibyście np. chodzić do szkoły. Liczymy na Waszą kreatywność i poczucie humoru.
Ważne.
Wasza maseczka musi zakrywać usta i nos.
Przygotowaną maseczkę zakładamy na twarz, fotografujemy i wysyłamy zdjęcie.

Każda praca musi być podpisana imieniem i nazwiskiem autora. (można również nadać pracy tytuł) i przesłana na adres k.konewka@edziennikblaszki.pl w temacie wpisując KONKURS. Czekamy na nie  do  8 maja (piątek)

Wysłanie pracy na konkurs jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na opublikowanie jej na stronie szkoły i feceeboku. Czekają nagrody.