Zakończenie roku szkolnego 2021/2022 (foto)

Zakończyliśmy rok szkolny 2021/2022. Rozpoczęły się upragnione wakacje.

DRODZY ÓSMOKLASIŚCI! Wierzę, że wynik osiągnięty na pierwszym życiowym egzaminie przyniesie Wam satysfakcję,
a równocześnie pozwoli wybrać szkołę marzeń, i że będziecie dążyć do  realizacji życiowych postanowień w kolejnych etapach dorastania.

Dziękuję Wam DRODZY RODZICE, że wspieraliście uczniów w codziennym trudzie, że my – nauczyciele i wychowawcy – mogliśmy na Was liczyć. Mamy świadomość, że bez Waszego wsparcia i wspólnej troski o dobro każdego dziecka i szkoły niewiele moglibyśmy osiągnąć.

GRONU PEDAGOGICZNEMU ORAZ PRACOWNIKOM SZKOŁY dziękuję za włożony trud, za życzliwość i troskę o kształcenie właściwych postaw naszej młodzieży. Dziękuję za podejmowany w codziennej pracy wysiłek, za włożony trud w wychowanie, bezpieczeństwo naszych wychowanków i za dbałość o edukację. Serdecznie dziękuję za wszelkie inicjatywy, które przyczyniają się do budowania pozytywnego wizerunku naszej szkoły w środowisku lokalnym.

Życzę wszystkim bezpiecznych i spokojnych wakacji. Korzystajcie z własnej mądrości, którą posiadacie. Niech wszystkie podróże i przygody kończą się szczęśliwymi powrotami do rodzinnych domów. Liczę, iż we wrześniu spotkamy się w murach tej szkoły.

Krzysztof Konewka

Foto:  Fotopacholski Błaszki.