Weekendowe wietrzenie szaf

Jeszcze kilka miesięcy temu kwota 9,5 miliona, której potrzebuje mała Jagódka, była czymś niewyobrażalnym i poza naszym i jej zasięgiem. Zaangażowanie i determinacja rodziców, znajomych
i wszystkich ludzi o wielkich sercach doprowadziła nas do momentu, w którym walczymy już tylko
o 1 milion złotych.

Jako społeczność szkolna włączamy się od początku w różne akcje na rzecz Jagódki Michalak, organizując i pomagając min w zbiórce pieniędzy, nakrętek, czy przygotowując ciasta na kiermasze. Czy możemy jeszcze coś zrobić?

Ogłaszamy
„WEEKENDOWE WIETRZENIE SZAF”

Kochani. Zbieramy ubrania i inne tekstylia, które muszą być czyste  i zapakowane w foliowe worki.(w worki nie można wkładać bielizny, osobno pakujemy obrusy, firany oraz zasłony). Fundacja „Po Pierwsze” płaci 6 zł za każdy kilogram zebranych rzeczy.

Drodzy Uczniowie, Szanowni Państwo.

W ten chłodny i deszczowy weekend siądźmy całymi rodzinami przy naszych szafach, zróbmy przegląd garderoby i przygotujmy rzeczy, które możemy oddać i w ten sposób pomóc Jagódce.

Ubrania można przynosić od poniedziałku do piątku w godzinach od 6.00 do 16.00 na halę sportową przy Szkole Podstawowej im. Stanisława Staszica (ul. Szkolna 1) – resztą my się zajmiemy.
Brakuje 90 ton do pobicia rekordu Polski (to taki mały bonusik z tej akcji). Przekażcie informację rodzinie, znajomym i do dzieła. Pomóżcie zrobić porządek w szafie swojej babci i dziadkowi. Liczymy na Was.

Jak przygotować rzeczy do oddania:

- Przygotuj ubrania, tekstylia, pościel i obuwie, które są niezniszczone, nadające się do ponownego użytku

- Przygotowane rzeczy (czyste, bez dziur, buty związane w parach) zapakuj do worków w 3/4 ich objętości i dokładnie zwiąż. Ułatwi to transport.

ZA ŚMIECI NIKT NAM NIE ZAPŁACI.

Teraz możemy to powiedzieć - To tylko 1 milion złotych.

www.siepomaga.pl/jagoda-sma