GIGANT - Gazetka Szkolna n1(56) - KONKURS

Zachęcamy do przeczytania pierwszego w tym roku szkolnym numeru gazetki szkolnej "Gigant"! W jesiennym numerze znajdziecie min. wywiad z Rzecznikiem Praw Ucznia - panem Andrzejem Woźniakiem, informację o wyniku wyborów do Samorządu Szkolnego, zasady konkursu „KLASA NA MEDA” i relacje z ważnych wydarzeń szkolnych.

KONKURS

Przeczytaj uważnie gazetkę i znajdź ukryte hasło. Ułożysz je z powiększonych i pogrubionych w wyrazach liter. Prawidłowe rozwiązanie składa się z trzech wyrazów. Treść hasła należy zapisać na podpisanej imieniem i nazwiskiem kartce, którą należy wrzucić do pudełka znajdującego się w sklepiku szkolnym w dniu 04.11.2022r. (piątek). Spośród wszystkich prawidłowych rozwiązań wylosujemy 5, które nagrodzimy niespodzianką.