IV Wojewódzki Konkurs Ekologiczny „DBAM O ŚRODOWISKO W ŁÓDZKIM”.

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w IV Wojewódzkim Konkursie Ekologicznym „DBAM O ŚRODOWISKO W ŁÓDZKIM” pod nazwą „Ekopomysły pomagają chronić środowisko”. Do konkursu zgłoszono prace czworga uczniów: Piotra Matusiaka i Amelii Siwiak z kl. IV b, Jakuba Matusiaka z kl. VI c oraz Martyny Wróbel z kl. VI a.

Na forum województwa uczeń klasy IV b – Piotr Matusiak zajął drugie miejsce. Jego model przestrzenny zgodnie z regulaminem konkursu był oceniany według następujących kryteriów: zgodność z tematyką konkursu, stopień trudności wykonania i jego estetyka oraz pomysłowość.

Praca Piotra została bardzo wysoko oceniona przez komisję konkursową, co umożliwiło mu uzyskanie II miejsca. 30 listopada 2022r. Piotr został zaproszony na uroczyste wręczenie nagród, które odbyło się z udziałem Pana Marszałka Andrzeja Górczyńskiego w sali konferencyjnej łódzkiego Orientarium, gdzie odbyła się prezentacja nagrodzonych prac. Po odebraniu nagrody dodatkową atrakcją było zwiedzanie Orientarium i warsztaty edukacyjne z pracownikiem ZOO. Gratulujemy.