Sobota, 2024-05-11

Imieniny: Igi, Mamerta

Zawiadomienie

Z głębokim smutkiem i żalem zawiadamiamy o śmierci Pani Alicji Zakrzewskiej - nauczyciela, wychowawcy, koleżanki, przyjaciółki.

Pani Alicja Zakrzewska rozpoczęła pracę jako nauczyciel 1.12.1954 r. Pracowała min w SP w Wójcicach, Stoku Polskim oraz Błaszkach. 31.08.1985 r. przeszła na zasłużoną emeryturę. Jej przygoda z naszą szkołą jednak się nie zakończyła. Będąc na emeryturze, miała kontakt ze szkołą i uczniami pracując na zastępstwie (1985 - 1990).
Pani Alicja pozostanie w pamięci wdzięcznych uczniów, rodziców i nauczycieli. Rodzinie składamy wyrazy współczucia.

Msza Święta pogrzebowa zostanie odprawiona w sobotę 9 września o godzinie 14.00 w Kościele Parafialnym w Błaszkach. Po mszy nastąpi odprowadzenie Zmarłej na Cmentarz Parafialny.

Dyrekcja, Rada Pedagogiczna, Pracownicy
oraz cała społeczność