Świąteczne warsztaty.

Uczniowie  klas drugich w piątek , tj. 15 XII br. poczuli prawdziwy klimat świąt, ponieważ odwiedził je  św. Mikołaj wraz ze swoimi Elfami. Przy okazji tej wizyty było sporo atrakcji. Spotkanie rozpoczęło interaktywne  przedstawienie: „Uratujmy święta z Kubusiem Puchatkiem”, podczas którego drugoklasiści mogli cieszyć się śniegiem, mgłą i bańkami mydlanymi oraz  śpiewać i  tańczyć w towarzystwie Kubusia Puchatka, Mikołaja i Elfów. Następnie pod bacznym okiem i z pomocą Elfów dekorowali skrzaty, które będą wspaniałą świąteczną dekoracją domu. Po pracy był czas na słodki poczęstunek. Teraz każdy uczeń klasy drugiej już wie, jak smakują: broda Mikołaja i świąteczne śnieżynki. Na zakończenie niezapomnianej zabawy dzieci otrzymały dyplomy i po złożeniu ślubowania zostały pełnoprawnymi pomocnikami św. Mikołaja.

Z pewnością wizyta św. Mikołaja i jego pomocników na długo zostanie w pamięci uczestników zabawy.