Rejonowy turniej piłki koszykowej

W środę 10 stycznia 2024 roku na hali Szkoły Podstawowej w Błaszkach odbył się turniej piłki koszykowej w ramach Powiatowych Igrzysk Dzieci i Młodzieży, w których wzięły udział nasze drużyny dziewcząt i chłopców rocznika 2011 i młodsi.

W pierwszym meczu zmierzyły się drużyny chłopców SP Błaszki i SP Warta po bardzo wyrównanym i zaciętym meczu w regulaminowym czasie był wynik 12 – 12 i konieczne było przeprowadzenie dogrywki, w której lepsi okazali się zawodnicy  SP Warta wygrywając 4 – 0. Zespół dziewcząt również rozegrał mecz z SP Warta i tutaj również lepsza okazała się drużyna gości wygrywając 20 – 10.

Naszą szkołę reprezentowali:

Nikola Idziek, Nikola Karska, Anna Szulc, Marcelina Żurawska, Karina Wojtynka, Maria Sibińska, Julia Orpel, Zofia Kopeć, Maja Stolarczyk, Natalia Nijak, Wiktoria Olejnik, Agata Szafirowicz.

Gabriel Militowski, Kasjan Majewski, Jakub Błaszczyk, Jakub Łuczak, Kasjan Głowieńkowski,  Adam Ludwicki, Kacper  Katanowski, Jan Pawlak, Maksymilian Stala, Jan Wawrowski, Seweryn Musiał.

Opiekunami drużyn są p. Dorota Tomczak i p. Andrzej Woźniak