Mandoria Miasto Przygód.

Dnia 17 stycznia 2024r. uczniowie klasy 5c wybrali się na wycieczkę do największego w Europie całorocznego parku rozrywki Mandoria Miasto Przygód w Rzgowie k. Łodzi. Była to nagroda za zdobycie w roku szkolnym 2022/2023 zaszczytnego tytułu „KLASY NA MEDAL”.

W budynku stylizowanym na renesansowe miasto znajdują się atrakcję dla wszystkich, którzy chcą poznać mandoriańską historię i zanurzyć się w świecie pełnym ekscytujących przygód. Do dyspozycji uczniowie mieli ponad 30 atrakcji pod dachem, w tym roller-coastery, karuzele, zjeżdżalnie, łódki na wodzie, labirynty i wiele innych. W „Mieście Przygód” wszyscy bawili się znakomicie i nie mieli czasu na nudę. Czas spędzony w tym fantastycznym miejscu pozostanie wyjątkowym wspomnieniem. Dziękujemy OpalTour z Łodzi za ufundowanie nagrody, który pozwoliła w części pokryć koszty wyjazdu.