32 Finał WIelkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Już po raz kolejny jako społeczność szkolna wzięliśmy udział w finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.  W tym roku 32. Finał WOŚP odbędzie się 28 stycznia 2024 roku – my graliśmy 25 i 26 stycznia. Dzięki naszym sponsorom i darczyńcom uczniowie mogli licytować m.in.

Klasy 1 – 3

1. 2 kg tort - (sponsor Piekarnia „Jasiński” Zakład Piekarniczo Cukierniczy – Filip Jasiński)
  2. Talon na lody dla całej klasy - (sponsor – Mała Gastronomia – Handel Dorota Dionizy)
  3. Warsztaty wypiekania pizzy + degustacja - (sponsor – Restauracja „SŁOIK”)
  4. Bezpłatny przewóz klasy do Sieradza lub Kalisza - (sponsor – Pawlak Fryderyk EURO-TRANS-BUS – Goszczanów)
  5. Talon na pizzę – 3 x Duża pizza - (sponsor - Pizzeria K2)
  6. Zegary WOŚP do klasy.
  7. Kalendarze.

Klasy 4 – 8

1. Certyfikatu „Przełożenie sprawdzianu”
  2. Certyfikatu – „Zwolnienie z niezapowiedzianej kartkówki”
  3. Certyfikatu – „Zwolnienie z pracy domowej w danym dniu”
    Certyfikatu – „Przełożenie zapowiedzianej kartkówki na następną lekcję” (w innym dniu)
  4. Warsztaty wypiekania pizzy +degustacja - (sponsor – Restauracja „SŁOIK”)
  5. Bezpłatny przewóz klasy do Sieradza lub Kalisza - (sponsor – Transport Osobowy Julian Jaszek - Koźminek)

Taka forma zabawy spotyka się co roku z entuzjastycznym przyjęciem przez uczniów oraz nauczycieli. Wszystkim tego dnia udzielają się ogromne emocje. Z przeprowadzonych licytacji w klasa 1 – 3 zebrano kwotę 4 935. Łącznie w klasach młodszych uzbierano do puszki kwotę: 5 764.44 Z licytacji w klasach 4 – 8 zebrano kwotę  5 267 . Łącznie w klasach 4 – 8 uzbierano do puszki 8 371,45

Podczas 32 finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej pomocy Szkoła Podstawowa im. Stanisława Staszica w Błaszkach uzbierała 14 220,89.