Turnieju Wiedzy Pożarniczej ,,Młodzież zapobiega pożarom''

6 marca 2024 r. w Centrum Kultury w Błaszkach odbył się gminny finał Turnieju Wiedzy Pożarniczej ,,Młodzież zapobiega pożarom''. Naszą szkołę reprezentowali: w młodszej grupie wiekowej Natalia Dopieralska i Wiktoria Olejnik w starszej grupie wiekowej Łukasz Chorąziak, Samuel Krawczyk i Dawid Olejnik. Dziewczyny w swojej kategorii wiekowej nie miały sobie równych zajmując Natalia 1 miejsce a Wiktoria 2. W starszej grupie najlepszy okazał się Łukasz Chorąziak a Samuel Krawczyk był trzeci. Uczniowie, którzy zajęli dwa pierwsze miejsca w każdej kategorii wiekowej wezmą udział w rozgrywkach powiatowych Turnieju Wiedzy Pożarniczej, które odbędą się 22 marca 2024 r. w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Sieradzu. Gratulujemy.