Układ okresowy inaczej.

W styczniu br, został ogłoszony konkurs pn.: „Układ okresowy inaczej” dla uczniów klas VII i VIII. Celem konkursu było rozwijanie zainteresowań przyrodniczych, poznanie szerszego spektrum informacji na temat pierwiastków i ich zastosowań oraz rozwijanie kreatywności. Głównym zadaniem było wykonanie oryginalnego układu okresowego pierwiastków chemicznych z różnorodnych materiałów i dowolną techniką. Uczniowie przygotowali 8 prac. Wszystkie oryginalne i niepowtarzalne. Komisja konkursowa wyłoniła zwycięzców: I miejsce – Tymoteusz Lesiewicz klasa 8a, II miejsce – Maja Dudkiewicz klasa 7b III miejsce – Milena Andrzejczak i Jakub Błasiak klasa 7b Lena Marciniak klasa 7a. Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za prace, które przygotowali.