Błaszkowski Budżet Obywatelski 2020

Drodzy Rodzice, Kochani Uczniowie i Nauczyciele zgodnie z tym o czym wspominaliśmy na początku roku szkolnego, zgłosiliśmy swoje propozycje na dwa projekty z Błaszkowskiego Budżetu Obywatelskiego dla miasta Błaszki na 2020 rok. Jednak, abyśmy mogli spełnić nasze plany, potrzebne nam jest wsparcie całej społeczności szkolnej. Od środy będziemy zbierać podpisy pod prezentowanymi poniżej projektami. Pomóżcie nam zebrać ich jak najwięcej! Wierzymy, że z Waszą pomocą odniesiemy sukces!

PROJEKT NR 1

Tytuł projektu:
Zakup kosiarki samojezdnej dla Szkoły Podstawowej w Błaszkach
Skrócony opis projektu wg autora:
Projekt ma na celu zakup kosiarki samojezdnej do utrzymania boisk oraz terenów zieleni wokół Szkoły Podstawowej w Błaszkach. Powyższy zakup podniesie jakość murawy dla wszystkich korzystających z kompleksu sportowego oraz przyczyni się do poprawy estetyki terenów zielonych wokół placówek oświatowych.
Lokalizacja: Szkoła Podstawowa im. Stanisława Staszica w Błaszkach, ul. Szkolna 1, Pomorska 6
Szacunkowy koszt (brutto): 10000 zł

PROJEKT NR 4

Tytuł projektu:
Modernizacja Telewizji przemysłowej CCTV w budynkach Szkoły Podstawowej w Błaszkach
Skrócony opis projektu wg autora:
Projekt ma na celu wymianę rejestratorów z dyskami HDD jak również zmiana istniejących kamer oraz dołożenie nowych punktów obserwacji. Monitoring ma na celu zagwarantowanie bezpieczeństwa wszystkich przebywających na terenie placówek oświatowych.
Szacunkowy koszt (brutto): 20000 zł