Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

W dniu 4 października 2019 r. obchodziliśmy Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. Nasza szkoła spontanicznie przyłączyła się do akcji i zorganizowała konkurs na najszybszego rachmistrza. Klasa czwarta przygotowując się do tej zabawy i pomagając tym samym starszym koleżankom i kolegom poprzyklejała na schodach kolorowe kartki z kłopotliwymi przykładami. W tym dniu w świetlicy szkolnej uczniowie mogli również grać w grę matematyczną „Kto więcej zapamięta? - tabliczka mnożenia z M+”.

W głównym wydarzeniu, czyli konkursie za najszybszego rachmistrza wzięło udział 301 uczniów, bezbłędnie i w wyznaczonym czasie zadanie wykonało 81 uczniów, którzy otrzymują „+” z matematyki.
NAJSZYBSZYM  RACHMISTRZEM NASZEJ SZKOŁY został Paweł Grabowski z klasy VIIIa z najlepszym wynikiem 32 sekund, za co otrzymuje ocenę celującą.

Serdecznie gratulujemy!