Drodzy Rodzice, Kochani Ósmoklasiści!

Zdajemy sobie sprawę, że w aktualnych warunkach, trudno jest Wam się skupić na wyborze szkoły ponadpodstawowej, mamy jednak nadzieję, że ten trudny czas szybko minie i będziecie mogli zacząć funkcjonować tak, jak na to zasługujecie. My ze swojej strony chcemy Wam pomóc, abyście nie czuli się osamotnieni i byście poczuli, że jesteście dla nas ważni, dlatego przesyłamy Wam "5 KROKÓW DO SZKOŁYPONADPODSTAWOWEJ":

Zaglądajcie na naszą Platformę Edukacyjną Moodle, gdzie zamieszczonych jest wiele materiałów, które pomogą Wam przygotować się do egzaminu. Pamiętajcie, że w szkole pełnią codziennie dyżury chętni nauczyciele, którzy będą służyć Wam pomocą.

Dyrektor szkoły - Aneta Sulwińska