Klasa na medal 2022-2023

Samorząd Uczniowski informuje, że kolejny raz w naszej szkole rusza całoroczny konkurs dla klas 4-8 pt. „KLASA NA MEDAL”.

Jest to konkurs, w którym poszczególne klasy do końca roku szkolnego będą mogły zdobywać punkty m.in. za wyniki w nauce w I i II półroczu, zachowanie, frekwencję, czytelnictwo, konkursy klasowe itd.

W czerwcu klasa z największą ilością punktów otrzyma puchar przechodni „Klasy na medal” oraz wyjazd klasowy na kręgle.

Przypominamy, iż „Klasa na medal” nie ma na celu promowania niezdrowej rywalizacji. Celem konkursu jest zainicjowanie „współzawodnictwa” między klasami dotyczącego różnych dziedzin życia naszej Szkoły, takich jak: naukaimprezy szkolnezabawaestetyka klasy i szkoły. „Współzawodnictwa”, którego celem jest nie pokonywanie przeciwnika, lecz walka z własnymi słabościami i stawanie się coraz doskonalszym (jako zespół i jako osoba).

W ubiegłym roku szkolnym zaszczytny tytuł „KLASY NA MEDAL” przypadł klasie V b, która w nagrodę w dniu 26.09.2022r. uczestniczyła we wspaniałej wycieczce pociągiem  do Kalisza. Korzystając także z komunikacji miejskiej, uczniowie pod opieką nauczycieli przejechali do kręgielni. Lekcja na kręgielni była wspaniałą rozrywką dla naszych dzieci. Gra okazała się niezwykle wciągająca. Uczniowie świetnie radzili sobie z nową dla nich dyscypliną sportu. Dużą frajdą było zbijanie kręgli i zdobywanie punktów dla swojej drużyny. Dla większości dzieci, była to pierwsza przejażdżka pociągiem, więc emocji i wrażeń nie brakowało.

Jeszcze raz gratulujemy!