Spotkanie z dietetykiem.

30 listopada (środa) o godzinie 16.30 w hali sportowej – ul. Szkolna 1 odbędzie dla rodziców uczniów Szkoły Podstawowej im. Stanisława Staszica w Błaszkach, spotkanie z Panią Anetą Falczyńską – dietetykiem klinicznym, psychodietetykiem, coachem i technologiem żywienia.

Pani Aneta jest z zawodu dietetczką. Wyznaje holistyczne podejście do zdrowia i wierzy w nierozłączność ciała i umysłu. Swoich pacjentów namawia do zdrowego egoizmu, motywując ich i inspirując w kierunku szczęśliwego życia. Pani Aneta uważa, że zdrowe odżywianie i dbanie o siebie nie musi być okupione ogromnym wysiłkiem i wyrzeczeniem.

Nasz gość pracuje z pacjentami na procesach związanych z motywacją, nawykami, przekonaniami, regulacją emocji, wpływem stresu, obrazem ciała, zaburzeniem odżywiania. Pracuje z dorosłymi, parami i całymi rodzinami, a także z rodzicami i dziećmi. Wspiera pacjentów w rozwiązywaniu problemów, które mają ścisły związek z odżywianiem.

Kwalifikacje:

- Dyplom dietetyka klinicznego.
- Dyplom technologa żywienia.
- Studia podyplomowe na kierunku Coaching z elementami psychologii.
- Studia podyplomowe na kierunku psychodietetyka.
- Studia podyplomowe na kierunku doradca żywieniowy.

W tym dniu odbywać będą również wywiadówki i konsultacje. Do Państwa dyspozycji będą wszyscy nauczyciele uczący Państwa dzieci. Zapraszamy do skorzystania z tej formy kontaktu z nauczycielami.