Konkurs #OSEWyzwanie - praca plastyczna

Zapraszamy do udziału uczniów w konkursie #OSEWyzwanie!

Konkurs #OSEWyzwanie jest realizowany w ramach programu Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej (OSE). To program dający szkołom dostęp do szybkiego, bezpłatnego i bezpiecznego Internetu. Zadanie konkursowe polega na przygotowaniu pracy plastycznej pt. „Smart Szkoła”. Zgłoszenie pracy plastycznej pt. SmartSzkoła wykonanej w dowolnej technice plastycznej, czyli: praca przygotowana na temat edukacji cyfrowej i inteligentnej szkoły przyszłości, wykorzystującej szybki i bezpieczny internet oraz nowe technologie w procesie edukacji i zarządzania placówką.

Prace konkursowe można przesyłać do 16 września 2019 roku. Szczegółowe informacje o konkursie znajdują się na stronie: www.konkurs.ose.gov.pl

Organizatorem konkursu jest Naukowa i Akademicka Sieć Komputerowa – Państwowy Instytut Badawczy.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące konkursu #OSEWyzwanie, skontaktuj się z Infolinią OSE tel.: +48 22 182 55 55. Infolinia jest czynna od poniedziałku do piątku w godz. 7:30–16:00.